Infolinia: 0801 011 115

Nowości w branży

Berker W.1

Opis i zastosowanie

Nowe łączniki wodoodporne serii Berker by Hager są niezwykle wytrzymałe, dobrze skonstruowane oraz łatwe w montażu. Stopień ochrony IP55 oraz szeroka funkcjonalność umożliwiają zastosowanie serii Berker W.1 zarówno dla użytku mieszkalnego, handlowego jak i przemysłowego oraz w wszędzie tam, gdzie wymagana jest najwyższa jakość.

Seria Berker W.1 jest dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych: białej oraz szarej z jasnoszarym akcentem.

Stopień ochrony IP55

Stopień ochrony IP55 Berker W.1 umożliwiają zastosowanie zarówno dla użytku mieszkalnego, jak i handlowego i przemysłowego oraz w wszędzie tam, gdzie wymagana jest najwyższa jakość.

Podświetlenie

Opcjonalne podświetlane ramki przykuwają wzrok i poza niezwykłym wyglądem są również praktyczne i poprawiają widoczność w ogrodzie, na parkingach lub w magazynach po zapadnięciu zmroku.

Szeroki zakres funkcji

Seria Berker W.1 jest wyposażona w praktyczne funkcje specjalne, takie jak łączniki z kluczem, światła sygnalizacyjne, wyłączniki awaryjne, gniazda antenowe, teleinformatyczne oraz głośnikowe.

Budowa i montaż

Konstrukcja serii W.1 pozwala na zamówienie osobno obudowy oraz osobno części technicznych. Dla nowej serii W.1 został opracowany system szybkiego montażu. Pozwala to na rekordowo szybką i niezwykle łatwą instalację.

Zalety montażu:

  • unikalna membrana uszczelniająca,
  • system zatrzaskowy,
  • śruby mocujące wymagające tylko ćwierć obrotu,
  • maksymalizacja wolnego miejsca dla połączeń,
  • możliwość montażu natynkowego oraz podtynkowego.