Infolinia: 0801 011 115

Szkolenia

Szkolenie Zamel - Exta Free

W dniu 5.03.2014 roku Nasza Hurtownia wraz z firma ZAMEL  zorganizowały szkolenie dla naszych klientów. Szkolenie miało na celu głównie przedstawić nowy sterownik który umożliwi sterownia inteligentnym domem który pojawi się pod koniec marca. Można było w praktyce sprawdzić działanie oraz zaprogramować poszczególne elementy całego systemu. Drugim tematem szkolenia były systemy antyoblodzeniowe. Galeria zdjęć:


WAGO - oddział Bochnia

W dniu 3.10.2013 Hurtownie Elektryczną MEGAel oddział Bochnia odwiedzi autobus pokazowy firmy WAGO.

Wszystkich zainteresowanych klientów zapraszam w tym dniu do naszego oddziału. Będzie można się zapoznać z nowościami w ofercie oraz doractwem technicznym.


Fotowoltaika szkolenie z firmą Georyt Solar

Firma MEGAel wraz ze swoim partnerem handlowym, firmą GEORYT SOLAR w dniu 01.08.2013 zorganizowała szkolenie techniczno - produktowe
w tematyce FOTOWOLTAIKI.

Przedstawiciele firmy GEORYT SOLAR przedstawili parametry techniczne, możliwości zastosowania, 

jak i normy prawne dotyczące odnawialnego źródła energii jakim jest fotowotaika.

Oprócz czysto teoretycznej wiedzy przedstawiciele firmy zaprezentowali również w praktyce jak wygląda panel fotowaltaiczny, inwerter i wszystkie inne potrzebne elementy do uruchomienia systemu fotowoltaicznego.

 

Firma Georyt Solar jest jednym z pierwszych krajowych producentów wysokiej jakości paneli fotowoltaicznych.  Moduły (panele) spełniają wszelkie wymogi norm europejskich: posiadają oznaczenie CE. Do produkcji modułów fotowoltaicznych wykorzystuje ogniwa krzemowe firm o niepodważalnej renomie, gwarantujących pewną i stabilną moc elektryczną. Pozostałe półprodukty pochodzą od znanych producentów światowych działających w branży PV od wielu lat.