Obserwuj nas:

Infolinia: 0801 011 115

Prezentacja kewlarów Reprezentacji Polski oraz zawody w Rzeszowie

2021-08-31

W piątek 27.08.2021 r. zostały oficjalnie zaprezentowane kewlary Żużlowej Reprezentacji Polski na długim torze, której wraz z Nice zostaliśmy sponsorami. A już kolejnego dnia w Rzeszowie odbyła się finałowa runda Indywidualnych Mistrzostw Świata na długim torze. Poniżej relacja z tego wydarzenia, w którym nasi pracownicy oraz klienci wzięli udział.

W maju Hurtownia Elektryczna MEGAel podjęła współpracę z Polskim Związkiem Motorowym i Nice i rozpoczęła pionierską misję stworzenia i rozwoju polskiej reprezentacji w żużlu na długim torze. Dodatkowo indywidualną opieką objęto kapitana reprezentacji, Stanisława Burzę. W ostatni weekend sierpnia grupa wyróżnionych odbiorców MEGAel miała okazję wspólnie z Partnerami Handlowymi Nice i elero przeżyć niezapomniane emocje w czasie finałowej rundy Indywidualnych Mistrzostw Świata na długim torze w Rzeszowie.

Wspólny wyjazd był kolejnym krokiem zrealizowanym razem w tym roku, po wspólnej inauguracyjnej konferencji prasowej oraz organizacji zgrupowania w Pardubicach. W sobotę w godzinach południowych grupa odbiorców MEGAel miała okazję spędzić kilka godzin w sali szkoleniowej na stadionie w Rzeszowie, gdzie przygotowano dla niej atrakcyjny program merytoryczny. W pierwszej części zaprezentowano dla wszystkich zainteresowanych nowości z zakresu automatyki do bram, systemów sterowania radiowego oraz możliwości integracji różnych systemów. Goście mogli zapoznać się nie tylko ze znanymi centralami integrującymi jak Nice Core oraz elero Centero Home, ale także najnowszą propozycją od grupy Nice – Yubii Home. Nie zabrakło również pokazu możliwości nowych programatorów: Pro-View oraz BiDi-WiFi. Dzięki nim za pomocą aplikacji MyNice Pro, dostępnej w polskiej wersji językowej, instalator uzyskuje możliwość wykonania diagnostyki, zmiany ustawień napędu czy też aktualizacji oprogramowania.

Po krótkim szkoleniu do grupy gości dołączyli członkowie reprezentacji Polski. Stanisław Burza opowiedział o największych różnicach między klasycznym speedwayem a jego długotorową odmianą. – Tych różnic jest naprawdę wiele. Począwszy od faktu, że startujemy w pięciu na torze jednocześnie, więc jest zdecydowanie więcej walki. Ale przede wszystkim różnice są w sprzęcie. Nasze motocykle mają skrzynię biegów, amortyzatory. Styl jazdy też jest inny – najlepiej jechać jak najdłużej jak najmniej wyłamanym motocyklem – przedstawił Stanisław Burza. Z kolei Marcin Sekula opowiedział o swoich początkach jazdy na długim torze i przyznał, że spełniło się akurat jedno z jego największych życiowych marzeń. W sobotnich zawodach Sekula występował w biało-czerwonym reprezentacyjnym kevlarze. – Mamy piękne kevlary, które zostały ufundowane przez Nice. Mam nadzieję, że w tym roku będziemy mieli okazję pokazać się na światowych torach jako reprezentacja Polski, chociaż wiele planów wciąż niszczy pandemia – zauważył Sekula, nawiązując do odwołanego finału Long Track of Nations w Roden, który został odwołany decyzją holenderskiego rządu.

Następnie do klientów MEGAel dołączył Piotr Szymański, przewodniczący Głównej Komisji Sportu Żużlowego, który wręczył razem z Wojciechem Jankowskim i Piotrem Szottem pamiątkową bluzę z autografami 20-stu najlepszych zawodników Nice 1. Ligi Żużlowej w historii, prezesowi zarządu MEGAel, Januszowi Cetnarowi. – Cieszę się, że dzięki współpracy z Nice możemy się rozwijać i razem dzielić wspólne pasje. Współpracujemy z wieloma markami, ale w tym przypadku zdecydowanie przekraczamy standardowe relacje pomiędzy odbiorcą a dostawcą sprzętu – mówił Janusz Cetnar. Jeszcze przed zawodami wszyscy zainteresowani mieli możliwość zwiedzić park maszyn i na własne oczy przekonać się, jak wyglądają kuluary zawodów.

Sam turniej przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Stanisław Burza, niesiony dopingiem blisko 100-osobowej grupy Nice i MEGAel, zdołał odnieść zwycięstwo już w inauguracyjnym biegu. Dzięki systematycznemu zbieraniu punktów reprezentant Polski wywalczył sobie awans do wielkiego finału, w którym po dobrym rozegraniu startu, zajął ostatecznie trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej. Burza podziękował wszystkim gościom Nice i MEGAel za doping, kręcąc efektowne bączki tuż przed trybuną VIP.

Choć dni poprzedzające zawody nie należały do najprzyjemniejszych pod względem temperatury, w sobotę aura zlitowała się i zawody odbyły się w pięknych promieniach słońca.

Prezentacja kewlarów Reprezentacji Polski oraz zawody w Rzeszowie


Kontakt do MEGAel


Nasz personel jest zawsze do Państwa dyspozycji, służąc radą i wyspecjalizowaną pomocą techniczną.
Zapraszamy.
       
  

Tarnów - Siedziba firmy
33-100 Tarnów,
ul. Mościckiego 155

e-mail: tarnow@megael.pl
fax: 14 628-71-30

tel.    14 6 300 300,
tel.    14 627-53-73,
kom. 515 115 150

Bochnia - Oddział
32-700 Bochnia,
ul. 20 Stycznia 50

e-mail: bochnia@megael.pl


tel/fax: 14 611 70 25
kom.     515 115 145

Mielec - Oddział
39-300 Mielec,
ul. Wolności 24

e-mail: mielec@megael.pl
fax: 583-07-92

tel.    17 583 19 46,
tel.    17 788 12 24,
kom. 515 115 140