Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu.

MEGAel Partnerem Oficjalnym Unii Tarnów
12.09.2022

MEGAel Partnerem Oficjalnym Unii Tarnów

Hurtownia elektryczna MEGAel rozszerza zakres współpracy z Grupą Azoty Unią Tarnów.

Hurtownia elektryczna MEGAel rozszerza zakres współpracy z Grupą Azoty Unią Tarnów. Otrzymaliśmy miano Partnera Oficjalnego i zyskaliśmy szereg korzyści reklamowych – logo MEGAel pojawi się m.in. na strojach meczowych zawodników klubu.

MEGAel rozpoczął współpracę z tarnowskim klubem jako Partner rok temu. Teraz, w sezonie 2022/2023 zakres tej współpracy znacznie się rozszerzy, a firma MEGAel zostanie nowym Partnerem Oficjalnym Grupy Azoty Unii Tarnów. 

– Jesteśmy bardzo wdzięczni firmie MEGAel za zaufanie. Cieszymy się, że możemy współpracować z ambitnymi i ciągle rozwijającymi się firmami z naszego regionu dając przestrzeń do promowania swojej marki. Wsparcie okazywane przez naszych Partnerów jest nieocenione – to właśnie dzięki nim możemy się rozwijać i realizować kolejne cele. Nasza współpraca z hurtownią MEGAel trwa już rok, a teraz będziemy mogli rozszerzyć jej zakres. Wierzymy w to, że rozszerzenie współpracy przyniesie same pozytywne, długofalowe skutki zarówno dla naszego Partnera Oficjalnego, jak i dla klubu. – powiedział Wacław Grzesik, wiceprezes Grupy Azoty Unii Tarnów.