Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu.

Odjazdowa Promocja ze Schneider Electric!
28.02.2022

Odjazdowa Promocja ze Schneider Electric!

Tej wiosny przygotuj się na prawdziwy odjazd - kup produkty z najnowszej serii osprzętu Sedna Design & Elements i odbierz kartę paliwową BP o wartości 50 zł, 100 zł lub aż 300 zł!

Odjazdowa Promocja ze Schneider Electric!

Tej wiosny przygotuj się na prawdziwy odjazd - kup produkty z najnowszej serii osprzętu Sedna Design & Elements i odbierz kartę paliwową BP o wartości 50 zł, 100 zł lub aż 300 zł! Promocja obowiązuje od 01.03. 2022 r. do wyczerpania zapasów - nie czekaj, wystartuj z pełną mocą już dziś! Szczegóły promocji w regulaminie.

zdj-1.png

Odkryj mały detal w wielkim stylu!

  Zupełnie nowa seria Sedna Design & Elements od Schneider otwiera przed Tobą drzwi do świata nieograniczonych możliwości - limitem jest tylko Twoja wyobraźnia. Poznaj gamę osprzętu, która oferuje Ci blisko 100 kombinacji kolorystycznych i wybierz swoją ulubioną. Nie musisz martwić się o zakres dostępnych funkcjonalności - nowa Sedna daje Ci możliwość łączenia ramek i mechanizmów w dowolny sposób, pomiędzy liniami Design i Elements, niezależnie od wybranego wykończenia!

  Seria Sedna Design & Elements oferuje wiele udogodnień wpływających na ergonomię oraz szybkość montażu. Uniwersalne ramki dostępne w wariantach od jedno- do pięciokrotnych umożliwiają zarówno montaż poziomy, jak i pionowy, a także dodatkowe zamontowanie osprzętu o stopniu ochrony IP44. Nie trzeba już pamiętać o doborze niezbędnych akcesoriów poprawiających ochronę  przed  wnikaniem  wody lub zakupie  dedykowanych  ramek!

zdj-2-v2.png

Wszystkie niezbędne elementy są dostarczane  wraz  z osprzętem pod jednym numerem katalogowym a ich montaż odbywa się w standardowej ramce. Czy  przy  instalacji  gniazd  lub  łączników  borykałeś  się  kiedykolwiek  z  odstającą  lub  źle zamontowaną puszką? Czy nałożenie ramki było przez to utrudnione, a klawisz klinował się? Być może między ścianą a ramką pozostawała widoczna szczelina? Dzięki specjalnie zaprojektowanym ramkom serii Design & Elements oraz 8-punktowemu systemowi montażowemu, te problemy odejdą  w  zapomnienie.

 Powiększone  otwory  na  wkręty, ramki  montażowe  z  zakładkami ułatwiającymi pozycjonowanie mechanizmów obok siebie, niewielkie wymiary korpusów bez trudu mieszczących się w każdej puszce instalacyjnej czy też bardzo dobrej jakości zaciski bezśrubowe zapewniające pewność podłączenia, to tylko niektóre z oferowanych udogodnień - niewielkie detale znacząco wpłyną na komfort i wysoką jakość montażu.

zdj-3.png

Seria Sedna Design & Elements gwarantuje najwyższą jakość wykonania, którą zapewnia jej polska produkcja w  fabryce Elda w Szczecinku.

Poznaj produkty Sedna Design & Elements i odkryj mały detal w wielkim stylu! Dowiedz się więcej: https://www.dobierz-gniazdko.pl/sednadesign/